به دلیل تغییراتی که در سایت انجام می شود تا اطلاع ثانوی قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.
 • ورود
  ورود
 • عضویت
 • سبد خرید
  تکمیل سفارش
  جمع کل سفارش:

  اصول تجارت الکترونیک و فروشگاه‌های آنلاین

  یکی از راه‌های ایجاد کسب‌وکار، روی آوردن به دنیایی به نام «تجارت الکترونیکی» است. ایجاد یک فروشگاه آنلاین از راه‌های ایجاد یک کسب‌وکار اینترنتی است. فروشگاه آنلاین به هر وب‌سایتی که متصل به درگاه پرداخت الکترونیک باشد و به‌نوعی محصولی را مورد معامله قرار دهد، گفته می‌شود. در احداث یک کسب‌وکار اینترنتی موارد زیادی دخیل و مهم هستند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد


  مدیریت مشتری: به این معنا که بتوانیم مطالبات کاربران و مشتریان خود را فراهم آورده و یک سازمان‌دهی خاص درباره رفتار با کاربران‌مان داشته باشیم. 
  SEO و SEM : بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو به‌منظور افزایش بازدیدکنندگان است و SEM به معنای بازاریابی به‌کمک موتورهای جستجو است. 
  طراحی یک رابط کاربری برای مشتری: اختصاص دادن یک صفحه اختصاصی به کاربران ‌مهمان و کاربران عضو برای عملیات خریدشان، می‌تواند وجه‌تمایز شما از دیگران باشد. 
  مقیاس‌پذیری: توجه به بازار حقیقی برای ارائه محصولات‌تان به‌صورت مجازی، شما را به موفقیت نزدیک‌تر می‌کند. همیشه باید بدانید گزینه اول انسان‌ها، خرید در دنیای واقعی است. پس برای اینکه بتوانید مشتری را جذب کنید باید با بازار واقعی تفاوت‌های کوچکی داشته باشید؛ زیرا تفاوت‌های بزرگ بی‌اعتمادی ایجاد می‌کنند. 
  امنیت: حفظ اطلاعات کاربران ثبت‌نام کرده، حفظ اطلاعات حساب‌های بانکی آنها در صورت دریافت توسط شما و ثبات فروشگاه شما همگی در زمینه تامین امنیت، ‌اهمیت دارند. 
  تحلیل: تحلیل رفتار کاربران و بینندگان کمک زیادی به شما در جهت جذب آنها خواهد کرد. 
  خبرنامه: خبرنامه به‌صورت ایمیلی و پیامکی وسیله لازم و ضروری برای اطلاع‌رسانی به مشتریان‌تان در زمان‌های خاص است.
   ارسال: ارسال به‌موقع، سریع و سالم محصولات و اطمینان از رسیدن آنها وجه تمایز شما از رقبای‌تان خواهد بود. 
   

  برچسب‌ها

  خواندنیهای مشابه