به دلیل تغییراتی که در سایت انجام می شود تا اطلاع ثانوی قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.
 • ورود
  ورود
 • عضویت
 • سبد خرید
  تکمیل سفارش
  جمع کل سفارش:
   راهنمای جامع مدیریت پروژه محور

   300,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   راهنمای عملیاتی مدیریت پروژه براساس PMBOK

   200,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت پروژه‌ها

   راه‌حل‌های کارشناسانه برای چالش‌های هر روزی از مجموعه کتاب‌های آموزشی دانشگاه هاروارد

   45,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدل بلوغ مدیریت پروژه‌ی سازمانی (opm3)
   ویرایش سوم

   135,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   کنترل پروژه

   65,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت پروژه به زبان آدمیزاد

   190,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت پروژه در چهارچوب مدیریت کیفیت جامع

   22,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   پروژه
   تفکر سریع مدیر

   این کتاب ها هر یک در بر گیرنده ی نکاتی کاربردی و ساده اند که به کمک آن ها می توان در کمترین زمان به مسائل جاری ...

   20,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   بستر سازی برای کار گروهی و کار تیمی

   چه تفاوتی بین کار تیمی و کار گروهی است؟ تیم با گروه چه تفاوتی دارد؟

   10,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   بایدها و نبایدهای رهبری تیم کاری

   مطالعه این کتاب نه تنها کمکی موثر به سرپرستان در بهبود مهارت‌های ارتباطی با کارمندان است، بلکه می‌تواند در کنار تجربیات آنان مفیدتر باشد. پیام‌های این کتاب از یک سو باعث تقویت حس مدیریتی سرپرستان شده و از سوی دیگر مشکلات کارکنان با سرپرستان را از دید کارکنان، مورد بررسی وکنکاش قرار می‌دهد. خلاصه اینکه هدف از ارائه این کتاب، کمک به سرپرستان در تسهیل کار تیمی و همچنین ارتقای کارایی آن‌هاست. از آنجا که در بسیاری از موارد، سرپرستان و مدیران، از ضعف‌ها و نقص‌های خویش آگاهی ندارند و کارکنان به این گونه نقیصه‌ها کاملا آشنایی داشته و قادر به ارائه ارزیابی‌ها و راهکارهایی برای رفع آن‌ها هستند، نقشی حیاتی در رفع نقایص و ضعف‌های مدیران دارند. متاسفانه کارمندان بجز مشکلات کارگری، معمولا هیچ تمایلی به ابراز ضعف‌ها و نقص‌های مدیریتی و سرپرستی ندارند. در بسیاری موارد، آنان از این امر هراس دارند که در صورت ابراز نظر، با سوء تعبیر مدیران و سرپرستان خود روبه‌رو شوند.

   42,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مهندسی ریسک برای مدیران پروژه

   امروزه مدیریت پروژه به عنوان یک گرایش مجزا در موسسات آموزشی و یک حرفه تخصصی در دنیا به رسمیت شناخته شده است. در این زمینه کتاب‌‌های بسیاری نگاشته شده و استانداردهای مختلفی ارائه شده است و پژوهشگران متعددی در جهت تکامل و رشد این علم به تحقیق و پژوهش پرداخته و می‌پرازند. مدیریت زمان، مدیریت هزینه، مدیریت کیفیت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت ارتباطات، مدیریت ریسک، و مدیریت تدارکات. هر چند که مدیریت ریسک تنها بخشی از فرآیند مدیریت پروژه محسوب می‌شود اما یکی از فرآیندهای مهم آن است. این کتاب به مدیریت ریسک می‌پردازد و سعی در شناخت اصول اولیه و زیر بنایی آن دارد.

   55,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   رهبری تیم

   اگر شما رهبر تیمی هستید با خواندن این کتاب می‌توانید همواره بر تلاش اعضا و دانش آن‌ها که می‌تواندمکمل نتایج موثر و اثربخش و موفقیت تیم گردد،دقت و نظارت داشته باشید. در نهایت با خواندن این کتاب به عنوان رهبر تیم لذت، تلاش همگانی و پیروزی های مشارکتی را ترویج کنید.

   21,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مهارت‌های رهبری پروژه از تئوری تا عمل

   کتاب حاضر به درخواست شرکت ملی صنایع پتروشیمی بعد از بررسی های گسترده جهت استفاده مدیران پروژه آن شرکت انتخاب و ترجمه گردیده است. این کتاب تا کنون در تدوین 17 کتاب دیگر در زمینه مدیریت پروژه مورد استناد واقع شده است. با نگاهی دقیق به مقالات این کتاب متوجه می‌شویم این مطالب کاملا کاربردی و برآورده کننده نیاز امروز مدیریت پروژه ایران می‌باشد. لذا مطالعه این کتاب را به تمام مدیران پروژه و افراد علاقمند به مباحث رهبری و مدیریت پروژه توصیه میگردد.

   55,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   چارچوب توسعه شایستگی مدیر پروژه
   ویرایش دوم

   انجمن مدیریت پروژه ایالات متحده آمریکا نیز در سال 2002 میلادی نخستین ویرایش کتاب استاندارد توسعه شایستگی مدیریت پروژه را با اقتباس از استانداردهای دیگر تدوین و منتشر نمود. ترجمه کتاب مذکور با کوشش مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت پروژه و توسط انتشارات رسا در سال 1383 به چاپ رسید. مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت نیز به‌واسطه نیاز صنعت و در راستای بهبود عملکرد مدیران و دست‌اندرکاران صنعت، طی یک فرآیند سه ساله و با کمک کارشناسان داخلی و خارجی، استاندارد شایستگی مدیریت پروژه ویژه صنایع پتروشیمی را در پنج سطح مدیریتی طراحی و تدوین نمود. ویرایش دوم این کتاب با تغییرات نسبتاً زیادی همراه بوده است و در نتیجه، به نحو مطلوبی مشکلات ویرایش اول اصلاح شده و کتاب ساختار مناسبی یافته است. مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت پروژه با توجه به استقبال دست‌اندرکارن حوزه مدیریت پروژه کشور و در راستای مأموریت خود مبنی بر تسهیل و کمک به ارتقاء ظرفیت مدیریت در صنایع پتروشیمی و کشور، ویرایش دوم استاندارد مذکور را ترجمه و در اختیار عزیزان قرار می‌دهد.

   40,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   استاندارد عملی ساختار شکست کار

   ساختار شکست کار به عنوان یکی از ضروری‌ترین بخش‌های چرخه عمر پروژه همواره مورد توجه بوده است؛ در این جایگاه ساختار شکست کار، ساختاری سلسله مراتبی‌ از وظایف و سطوح بوده که در جهت تشخیص چگونگی جریان پروژه کمک رسان مدیران پروژه بوده است. از نگاه موسسه مدیریت پروژه، ساختار شکست کار این‌چنین تعریف شده است: " نمایش کلی تجزیه تمامی کار که یک پروژه از ابتدا تا انتها درگیر آن است" لذا با توجه به‌ اهمیت موضوع، در این کتاب ضمن معرفی کامل ساختار شکست کار و نیز نحوه ایجاد آن سعی شده تا با ارائه مدل‌های متفاوت، در حوزه‌های مختلف الگویی‌ در اختیار خوانندگان قرار گیرد.

   75,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مبانی ارزیابی پروژه و آموخته‌ها

   هدف کتاب حاضر این است که یک راهنمای عملی برای هدایتِ آموخته‌های پروژه در اختیار گذارد. این کتاب به‌منظور مشارکتِ فعال [در هدایتِ ارزیابی پروژه‌ها و آموخته‌ها]، ابزارها و تکنیک‌هایی فراهم می‌سازد. کتاب حاضر بر اصول هدایتِ ارزیابیِ پروژه‌ها بنا شده است. این اصول توسط هیأت‌های آموزشی اصلی در زمینة مدیریت پروژه، نظیر انجمن مدیریت پروژه و [استاندارد] پروژه در محیط کنترل‌شده ، پیشنهاد شده‌اند. مفاهیم ارائه شده در این متن، منطقی هستند و به‌وسیله‌ی جامعه‌ی مدیریت پروژه، مخصوصاً مدیران پروژه‌ی تأیید‌شده ، به‌کار گرفته می‌شوند. کتاب حاضر متدولوژی هدایت آموخته‌ها در پروژه را ساده‌سازی کرده و به آن رسمیت می‌بخشد. محتوای موجود در حوزه‌ی آموخته‌ها، در کتاب راهنمای پیکره‌ی دانش مدیریت پروژه و ویرایش دوم استانداردِ ‌پروژه در محیط کنترل‌شده،‌ به‌طور کامل توصیف نشده است و کتاب حاضر قصد دارد این شکاف را پوشش دهد. هدف من از نگارش کتابی که در دست دارید این بوده است که به سازمان‌های کوچک و بزرگ کمک رساند تا به‌منظور پشتیبانی از آموخته‌های اثربخش، فرایندها و سیستم‌هایی را به اجرا درآورند.

   78,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   کسب و استفاده مجدد از دانش در پروژه های ساخت

   کتاب حاضر در مورد نحوه‌ی کسب یادگیری در طول پروژه‌ها (یعنی کسب «زنده‌ی » یادگیری)، رهنمودهایی فراهم می‌سازد. علاوه بر این، کتابی که در دست دارید، نسبت به استفاده‌ی مجدد از دانش جدید، در مراحل بعدی پروژه یا در پروژه‌های جدید، دید و بینشی فراهم می‌آورد. این کتاب درباره‌ی نحوه‌ی تضمینِ تسهیمِ آموخته‌ها، بین اعضای تیم پروژه و بین سازمان‌های همکار، رهنمودی ارائه می‌دهد. با توجه به رویکرد ارائه‌شده در کتاب حاضر، تسهیم آموخته‌ها می‌تواند بدون سربار اداریِ قابل توجه انجام پذیرد. مؤلفه‌های کلیدیِ رویکرد توسعه‌یافته، در یک ابزار نرم‌افزاری قرار می‌گیرد و ثابت خواهد شد که این ابزار، برای سازمان‌های طراحی و ساخت بسیار ارزش‌مند است. بعضی از ویژگی‌های عالیِ این ابزار نرم‌افزاری، در اکثر سیستم‌های مدیریت دانش، به‌طور مناسب فراهم نشده‌اند. مثال‌هایی از این ویژگی‌ها عبارتند از: تمرکز اساسی بر دانش قابل استفاده‌ی مجدد (و تضمین این‌که تنها مفیدترین دانش‌ها کسب می‌شود)، پشتیبانی اثربخش از مدیریت دانش در سطح سازمانیِ پروژه و فراهم‌سازیِ «بافت و فضای استفاده‌ی مجدد» بر هر دانش واردشده به سیستم.

   100,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت پروژه ارزش‌گرا

   ارزش, مفهومی نسبی است که از دیدگاه های مختلف می تواند معانی متفاوتی داشته باشد. درواقع ارزش مورد انتظار مدیر پروژه با ارزش مورد انتظار سهامدار شرکت یا مشتری محصول متفاوت است. در ادبیات جدید مدیریت پروژه موفقیت یک پروژه یا به بیان جامع تر بقای سازمان در گرو تأمین ارزش مورد انتظار کلیه ذینفعان می باشد. کتاب حاضر پس از بررسی دلایل عدم کارایی مدیریت پروژه سنتی در فضای امروز کسب و کار، با ارائه تعریفی جدید از موفقیت پروژه و گنجاندن اهداف کسب و کار در این تعریف دیدگاه های متفاوت ذینفعان در خصوص ارزش را مورد بررسی قرار می دهد. در ادامه با تقسیم بندی مولفه های موفقیت در چهار حوزه, نحوه تأثیرگذاری ارزش در تدوین اهداف کسب و کار, تنظیم برنامه پروژه و معیار های لغو تصویب پروژه ها تشریح می شود.

   80,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مجموعه استانداردهای مدیریت پروژه

   مرکز تحقیقات و توسعه مدیریت پروژه پس از معرفی و انتشار استانداردهای مختلف مدیریت پروژه در سال های گذشته، اکنون در کتاب حاضر آخرین ویرایش چهار استاندارد ریسک، زمان‌بندی، برآورد و پیکره‌بندی را به علاقه‌مندان حوزه مدیریت پروژه تقدیم می‌نماید. محتوای کتاب حاضر به‌گونه‌ای عرضه شده است که برای مدیران پروژه، با هر سطح تجربه‌ای، چه مدیران تازه کار و چه مدیران مجرّب مفید باشد.

   200,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   استاندارد بین‌المللی ایزو 2012
   21500راهنمای مدیریت پروژه

   استاندارد ISO 21500 اولین استاندارد از مجموعه‌ی برنامه‌ریزی شده‌ی استانداردهای مدیریت پروژه می باشد و در تطابق با استانداردهای بین المللی مرتبط همچون ISO 10006:2003، با عنوان سیستم های مدیریت کیفیت- راهنمایی‌هایی برای مدیریت کیفیت در پروژه، ISO 10007:2003، با عنوان سیستم های مدیریت کیفیت- راهنمایی‌هایی برای مدیریت پیکر‌ه‌بندی و ISO 31000:2009 با عنوان مدیریت ریسک- اصول و راهنمایی ها و برخی استانداردهای بخش های خاصی در صنعت از جمله هوافضا و فناوری اطلاعات طراحی شده است.

   70,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدل بلوغ ریسک پروژه: اندازه‌گیری و بهبود توانمندی مدیریت ریسک

   حتی در زمینه ی نسبتاً تخصصی مدیریت ریسک، چندین مدل بلوغ مشخص وجود دارد که برخی از آن‌ها سابقه ی استفاده‌ی قابل توجهی در صنایع و سازمان‌های مختلف در سرتاسر دنیا دارند. من از اواسط دهه ی 1990 به پیشینه‌ی این موضوع علاقه داشته‌ام و در سال 1997، اولین چارچوب برای سنجش بلوغِ توانمندی مدیریت ریسک در یک سازمان را منتشر‌ کردم. همواره برایم مهم بوده که کاری را فقط برای انجام دادن و دیده شدن انجام ندهم، بلکه درست انجام دادن کار نیز برایم اهمیت داشته است. اما چگونه متوجه خواهید شد که مدیریت ریسک شما خوب، بد یا بی‌اثر بوده است؟ در بحث مدیریت ریسک عوامل متعددی مؤثرند، برای مثال، فرهنگ ریسک سازمان و همچنین فرآیندهای [مدیریت] ریسک، زیرساخت‌های مرتبط با ریسک سازمان، و دانش کارکنان سازمان در مورد ریسک و مهارت‌های آن‌ها. مدل‌های بلوغ مدیریت ریسکِ بهتر، تمامی این حوزه‌ها را ترکیب ‌‌‌می‌کنند و سازمان‌های دارای رویکردهای بالغ‌تر در زمینه‌ی مدیریت ریسک، در هر یک از این جنبه‌ها شایسته هستند.

   190,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   معجزه تیم‌های کاری خودگردان

   تیم کاری خودگردان در یک تعریف کلی عبارتست از یک گروه که مسئولیت تولید محصول یا فرآیندی خاص را بر عهده دارد. تیم کار خود را برنامه ریزی و اجرا می کند و بسیاری از فعالیت ها که در گذشته توسط سرپرست یا مدیریت انجام می شد را عهده دار می گردد. افراد تمایل ندارند به آنها گفته شود که چه کاری را باید انجام دهند و چه کاری را نباید انجام دهند. حتی اگرآنها ناراحتی خود را به زبان نیاورند در ذهن خود و متعاقباَ در رفتارهایشان این نارضایتی را بروز خواهند داد. آنها بیشتر تمایل دارند که دلیل و چرائی این کارها را بدانند و این اجازه به آنها داده شود تا با به کارگیری قدرت و خلاقیت منحصربه فرد خودف کارشان را مدیریت کنند. رهبرانی که این موضوع را درک نموده وبه تفاوت افراد احترام می گذارند‏ ضمن استفاده از تنوع برای ایجاد ارزش افزوده به دیگران این اجازه را می دهندتا با ذهنی باز‏ به نتایج بهتری دست یابند. موفقیت تیم های کاری خودگردان به طور تصادفی رخ نمی دهد‏ بلکه نیازمند آموزش اعضا رهبران و عوامل مرتبط با تیم است. مجموعه حاضر سعی بر آن دارد تا با ارائه یک دوره آموزشی کامل برای طراحی پیاده سازی و توسعه تیم های کاری خودگردان‏ همه اعضای تیم را از اولین مرحله به طور کاملاَ عملی گام به گام همراهی نماید. تیم های کاری خودگردان می توانند در یک کارخانه مدرسه سوپرمارکتمراکز آموزشی مراکز تحقیقاتی مراکز بهداشت و درمان و یا هر سازمان دیگری که نیازمند کار افراد در کنار هم برای تحقیق یک فرآیند(محصول یا خدمات) بهتر است به کار گرفته شوند.

   37,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   101 مساله مدیریت پروژه و چگونگی حل آن‌ها

   تغییرات فرایندهای سازمانی پروژه را به نحو شایسته و موفقیت‌آمیزی هدایت کنید...چگونه با برخوردهای تند و ناشایسته و منفی کسانی که در پروژه نقشی دارند به‌درستی مقابله کنید...چگونه به خواسته‌های فزاینده مدیریت شرکت پس از تعیین خط مبنای پروژه پاسخ دهید...چگونه با منابع محدود مالی پروژه را به ثمر برسانید...و بر مشکلات و دغدغه‌های پروژه فایق آیید...و پروژه را در برخورد با سازمان‌دهی دوباره ، تغییرات بازار ، و تغییرات برونی ، مدیریت نمایید. راهنمایی‌های این کتاب به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های گسترده جهانی و در برخورد با مشکلات پیش‌بینی نشده درست برخورد کنید و پروژه را به بهترین وجه و در مسیر درست هدایت نمایید.

   140,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت پروژه ارزش کسب شده

   84,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   چرخه عمر مدیریت پروژه

   از آنجایی که این کتاب تمامی چرخه عمر مدیریت پروژه را با جزئیات شرح می‌دهد، با خواندن این کتاب درک خواهید کرد که چگونه از فرایندهای ساده و عملی برای تحویل پروژه‌های خود به صورت موفقیت‌آمیز استفاده کنید. چرخه عمر مدیریت پروژه شرح جامعی برای 20 فعالیت حیاتی پروژه را فراهم می‌کند هم‌چنین برای کمک به شما در این مسیر، بیش از 150 جدول، نمودار، فرم و چک‌لیست حاوی مثال‌های واقعی اریه می‌دهد. این کتاب متد 123 متدولوژی مدیریت پروژه را تشریح می‌کند، این متد توسط 45000 نفر در بیش از 50 کشور در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. این کتاب برخلاف بیشتر کتاب‌های مدیریت پروژه موجود در بازار، صرفا راهنمای اجرای پروژه‌ به همراه تذکرات، ابزارها و تکنیک‌های مفید نیست. این کتاب یک متدلوژی کامل برای اجرای پروژه‌ها فراهم می‌کند.

   98,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت پروژه
   راه حل های حرفه ای برای چالش های روزانه

   کتاب مدیریت پروژه، به شما کمک می‌کند تا توانمندی‌های خود را شکوفا کنید، ضعف‏های مهارتی خود را شناسایی کرده و آنها را برطرف نمایید. و مسیر روشن و ساخت یافته ای که مورد نیاز هر مدیر پروژه است را به شما ارایه می نماید. به شما پیشنهادهایی کاربردی برای رویارویی با موانع و چالش‏های معمول در پروژه­ ها ارایه می‏کند و برخی ابزارهای مورد استفاده در اداره پروژه­ های بزرگ و کوچک را معرفی می­ کند

   40,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   استاندارد عملی برای انجام برآورد در پروژه

   موفقیت پروژه یکی از مباحث مهم در حوزه مدیریت پروژه است که تاکنون متخصصان بسیار زیادی در مجامع، مقالات و کتب مختلف به آن پرداخته اند. بی شک یک مدیر پروژه در ابتدای پروژه هدفی جز اتمام موفقیت آمیز پروژه ندارد. اما بر اساس بررسی های آماری انجام شده، مشخص شده است که بسیاری از پروژه ها در زمان اختتام، نتوانسته اند اهداف زمانی و هزینه ای تعیین شده در ابتدای پروژه را برآورده نمایند و همین امر باعث بروز نارضایتی ذینفعان کلیدی در پروژه شده است.

   50,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   راهنمای جامع و کاربردی مدل جامع تعالی پروژه PEM

   مدل تعالی پروژه PEM از جمله مهمترین مدل های بالندگی در سازمانهای پروژه محور است که در حال حاضر به شکل وسیعی جهت ارزیابی تعالی در پروزه ها و نیز به عنوان مدل مبنا در جوایز بین المللی و ملی مدیریت پروژه در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد.

   140,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   استاندارد عملی مدیریت ارزش کسب شده

   این سند، ویرایش دوم این استاندارد می باشد که به طورکامل تغییر شکل داده شده است تا در آن از یک رویکرد فرآیندی پیروی شود.. این کتاب مفاهیم بسیاری را گسترش می دهد و درمورد زیرساخت ها و فرآیندهای ضروری برای انجام اثربخش مدیریت ارزشِ کسب شده، اطلاعاتی را فراهم می کند. ویرایش دوم استاندارد عملی مدیریت ارزشِ کسب شده زیرمجموع های از شیوه های مدیریت پروژه را تعیین می کند که برای مدیریت ارزشِ کسب شده مورد استفاده قرار می گیرند.

   70,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   PMBOK در عمل

   رشته ی مدیریت پروژه در واقع مجموعه ای از مهارتها، ابزارها، دانش، تکنیک‌ها، آموخته ها بینش ها و مشاهداتی است که تقریباً از هر صنعت و حرفه ای به دست آمده است. مدیران پروژه مهارت های مورد استفاده در ارتباطات 2، مدیریت مالی 3، حل تعارض 4، مذاکره، برنامه ریزی،سازماندهی، هدایت 5 و بسیاری چیزهای دیگر را توسعه می دهند . مبنای عظیمی از دانش در دسترس مدیران پروژه است. به این مبنا ی دانش، با عنوان پیکره ی دانشِ مدیریت پروژه ارجاع داده می شود.

   74,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   پراجکت سرور 2010
   راهنمای راهبران

   راهنمای مدیریت و راهبری مایکروسافت آفیس پراجکت سرور 2010 به مدیران سیستم و شبکه سازمان ها کمک میکند که با فعالیتهای مرتبط با نقش خود در مدیریت مایکروسافت آفیس پراجکت سرور 2010 آشنا شده و فعالیت های مورد نیاز را در جهت مدیریت سیستم انجام دهند.

   170,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   سنجه ها شاخص های کلیدی عملکرد و نشانگرهای مدیریت پروژه

   مقصود اصلی از سنجه ها و نشانگرها، تهیه اطلاعات بیشتر نمیباشد، بلکه فراهم سازی اطلاعاتِ درست برای اشخاص مرتبط، در زمان موردنظر، با استفاده از رسانه مناسب و به روشی سودمند است. این موضوع واقعا یک چالش محسوب میشود. با گسترش فنآوری رایانه، اطلاعات به روشی آسانتر تولید میشوند و به مدیران و ذینفعان ارائه میگردند.

   180,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   استاندارد مدیریت طرح
   ویرایش سوم

   کتاب حاضر، ویرایش سوم از استاندارد مدیریت طرح می باشد که آخرین تغییرات و اصلاحات مربوط به مفاهیم این حوزه تخصصی را جهت مدیریت مناسب طرح ها و دستیابی به اهداف و منافع سازمانی منعکس نموده است. مدیریت طرح، کاربرد دانش، مهارت ها، ابزارها و تکنیک ها در یک طرح است تا نیازها و الزامات طرح تامین شده و همچنین منافع و کنترلی حاصل شود که از طریق مدیریت تک‏تک اجزای طرح قابل دستیابی نیست.

   110,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هوش هیجانی برای مدیران پروژه

   نقطه شروع برای به کار بردن هوش هیجانی در مدیریت پروژه زمانی است که ما می پذیریم مدیریت پروژه عبارت است از انجام دادن کارها از طریق دیگران. همگی ما به عنوان مدیران پروژه برای موفقیت به یکدیگر وابسته ایم. به منظور بدست آوردن هر نتیجه چشمگیر، ما به یک گروه نیاز داریم. پروژه های بزرگ و مهم معمولا به تیم های بزرگ و موثر و هم چنین یک مدیر پروژه تاثیرگذار نیاز دارند.

   130,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد