به دلیل تغییراتی که در سایت انجام می شود تا اطلاع ثانوی قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.
 • ورود
  ورود
 • عضویت
 • سبد خرید
  تکمیل سفارش
  جمع کل سفارش:
   طراحی ارزش پشنهادی

   کتاب طراحی ارزش پیشنهادی به شما کمک می‌کند تا با موفقیت آنچه را مشتریان می خواهند طراحی و آزمون کنید و به آنها ارائه دهید

   330,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدل کسب و کار
   از مفاهیم تا اجرا

   این کتاب به دنبال آن است تا به سازمان‌ها ثابت کند که فرصت‌های زیادی برای بهبود در اقتصاد امروزی نسبت به هر زمان در تاریخ وجود دارد.

   150,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت فرآیند کسب و کار
   رهنمون‌های عملی برای پیاده‌سازی موفق

   Business Process Management

   220,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   راهنمای تهیه طرح توجیهی اقتصادی
   (طرح کسب و کار)

   HOW TO PREPARE YOUR BUSINESS PLAN

   60,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   کسب و کار الکترونیکی
   مدیریت و استراتژی

   50,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   اصول اساسی کسب و کار
   50 توصیه سودمند برای جذب و حفظ مشتری

   50Powerful Ideas

   50,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هوشمندی کسب و کار
   رویکردی جامع

   با توجه به اهمیت مباحث مرتبط با هوشمندی کسب و کار منابع علمی متعددی در سطح دنیا به رشته تحریر در آمده است اما متاسفانه منابع فارسی در این حوزه با کمبود رو به رو است. بر همین اساس نویسندگان این کتاب بر آن شدند تا پژوهش کامل و جامعی در این حوزه نوین انجام دهند و حاصل آن در قالب کتاب پیش رو به رشته تحریر در آمده است. این کتاب نه تنها به معرفی اجزا و مبانی هوشمندی کسب و کار پرداخته است بلکه اغلب مطالب مرتبط با حوزه هوشمندی کسب و کار را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده است و رویکردی جامع و تخصصی نسبت به سیست مهای هوشمندی کسب و کار داشته است. این کتاب برای مدیران سازما نها، پژوهشگران و علاقمندان حوزه فناوری اطلاعات و دانشجویان کارشناس ارشد

   280,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدل‌های کسب و کار

   58,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   بررسی تاثیر کسب و کار الکترونیکی بر جهش صادراتی

   The Role of E-Business in Export Promotion: Prioritization of Country Industries

   15,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   اصول زیربنایی کسب و کار، فروش و رهبری

   85,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   راهنمای تهیه طرح کسب و کار

   یک طرح کسب و کار نوشته ای توصیفی و جامع در مورد کسب و کار یک موسسه است. این طرح حاوی گزارشی دقیق در خصوص تولیدات یا خدمات شرکت‏ روشهای تولید بازار و مشتریان استراتژی بازاریابی منابع انسانی تشکیلات نیاز به زیرساختها و تامین نیازهای مالی منابع تامین مالی و نحوه استفاده از آنها می باشد. طرح کسب و کار گرچه وضعیت گذشته و حال یک کسب و کار را توصیف می کند اما هدف اصلی آن ترسیم آینده موسسه می باشد. این طرح معمولاَ بصورت سالانه به روز شده و یک دوره زمانی سه تا پنج ساله آینده را متناسب با نوع کسب و کار و ماهیت موسسه مورد توجه قرار می دهد. طرح کسب و کار عاملی ضروری برای هرگونه درخواست بمنظور تامین منابع انسانی از سازمانهای مشارکت کننده در سرمایه گذاری ریسک پذیر سایر منابع تامین سرمایه گذاری و یا تسهیلات دهنده می باشد. بنابراین باید کامل جامع صادقانه و منطبق بر واقعیت و قابل فهم برای خواننده باشد.

   118,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   راهنمای تهیه طرح کسب و کار اثربخش

   Bussines Plan طرحی است جامع، دربرگیرنده نقشه ای مخصتر و مفید از راهی که می‌خواهید در کسب و کار خود طی کنید. از جمله امتیازات نگارش طرح کسب و کار روشن ساختن اهداف برای شرکای مایل سرمایه گذاران و همکارانتان می‌باشد

   18,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   برنامه کسب و کار در یک روز

   برنامه کسب وکار در حقیقت یک ابزار برنامه ریزی و نقشه راه برای ذستیابی به موفقیت است، برنامه ای است که می‌تواند موجب سازماندهی اندیشه ها و تنظیم اهداف و افزایش فروش شود. کتاب حاضر به شما کمک میکند تا بتوانید یک طرح کسب و کار حرفه ای تهیه نمایید. این کتاب برخلاف کتاب‌های دیگر که به نظریه های کسب و کار اشاره دارد، جنبه های کاربردی بیشتری داشته و به نحوی به رشته تحریر درآمده است که نوشتن یک طرح صحیح کسب و کار را گام به گام آموزش می‌دهد.

   55,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   ایجاد یک برنامه کسب و کار در هفت گام ساده

   بسیار یاز رهبران کسب و کار شیلا هولم نویسنده این کتاب را مسئول موفقیت های خود می دانند. تکنیک های او بقدری موثر بوده اند که او به نام پروفسور بهره وری معروف شده است. موفقیت های خیره کننده او در حوزه آموزش های فردی کسب و کار باعث شدند وزارت دفاع آمریکا نیز طی قراردادی از او برای آموزش کارآفرینی به مدیران صنایع هوافضای این وزارتخانه استفاده نماید. علاوه بر این او در سال 2000 به عنوان مشاور کسب و کاری سازمان ملل برگزیده شد. تا جایی که من می دانم این اولین و تنها کتابی است که قالب و ساختار ساده ای را برای ایجاد و به روز رسانی برنامه های کسب‌و کاری در تمام زمینه های مختلف در دسترس قرار می دهد. از این کتاب لذت ببرید و بدانید که این کتاب می تواند تفاوت عظیمی در میزان موفقیت کسب و کارتان به وجود آورد. کن بلانچارد استفاده از راهنمای خانم هولم در ساختاردهی اولین کسب و کارم بهترین تصمیمی بود که تا کنون گرفته ام. اگر از کمک های او استفاده نکرده بودم اکنون به جای آنکه شرکت‌مان در فهرست بورس نیویورک قراربگیرد همچنان در وضعیت سابق قرار داشت. در واقع این تکنیک های او بود که نقطه عطفی را برای شرکت ما به وجود آورد. بی کروشر, رئیس شرکت AMC

   22,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدل‌های کسب و کار

   مدل‌‏های کسب‏‌وکار چارچوبی برای خلق پول و ثروت است. درک اجزا و عناصر مدل‏‌های کسب‌‏وکار، به مدیران، کارآفرینان و پژوهشگران کمک می‌‏کند تا بهتر بتوانند زوایا و ابعاد گوناگون فرایند تجاری‌‏سازی ایده‏‌های نوین را درک کنند. شناخت هر چه بیشتر مدل‏‌های کسب‏‌وکار و ر‌وابط و قواعد حاکم بر آنها می‌‏تواند کسب سود بیشتر برای فعالان عرصه‏‌ی کسب‏‌وکار را تضمین کند. با این شناخت، مدیران و کارآفرینان می‌‏توانند سیاست‏‌ها و راهبردهای مناسبی را در برابر دگرگونی‏‌های روزافزون دنیای امروز اتخاذ نمایند تا به سود بیشتری دست یابند. این کتاب چارچوبی یکپارچه برای کاوش چگونگی ساختاردهی و اجرای مدل‌‏های کسب‌‏وکار سرآمد و پربازده ارائه می‌‏دهد. کتاب سرشار از نکات ارزشمند و آموزنده، برگرفته از مدل‌‏های کسب‏‌وکار بسیاری از بنگاه‌‏های معروف دنیا است که همراه با کندوکاو اجزاء و عناصر مدل‏‌های کسب‌‏وکار مطرح می‏‌شوند. مطالعه این کتاب به مدیران، کارآفرینان، سرمایه‌‏گذاران، مشاوران و تحلیل‏‌گران کسب‏‌وکار و در بخش‏‌های گوناگون به‌‏ویژه بخش‏‌های خدماتی مانند سلامت و درمان و همچنین دانشجویان رشته‏‌های مهندسی صنایع، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت راهبردی، مدیریت اجرایی، مدیریت بیمارستان، کارآفرینی، MBA،SSME و کلیه‌‏ی کسانی که علاقه‌‏مند به ایجاد کسب‌‏وکار سرآمد هستند، توصیه می‌‏شود.

   98,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلق مدل کسب و کار

   کتابی که در دست دارید، مخصوص افراد بلندپرواز، تغییردهندگان قاعده بازی و چالشگرانی است که به مقابله با مدل های کسب و کار از کارافتاده برخاسته و به طراحی سازمان های فردا می پردازند. این کتاب، راهنمایی است برای خلق مدل کسب و کار.

   300,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدل کسب و کار شما

   مدل کسب ‏وکار شما آیا در آرزوی مسیری تازه در زندگی کاری خود هستید؟ بسیاری از ما آرزوی مسیری تازه در زندگی کاری خود را داریم. با این‏که در دنیای سرشار از تغییر، روش‌ها و مدل‌های کسب ‏و‏کار متعددی وجود دارند که زندگی کاری و شخصی ما را پر از تجربیات و چالش‌‌های روزافزون می‌کنند، اما بیش‏تر ما روشی ساختارمند برای بازآفرینی خود و مسیر شغلی‌مان نداریم.

   280,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   بررسی اقتصادی طرحهای سرمایه‌گذاری

   95,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   طرح کسب و کار

   برنامه‌ریزی، بهترین راه برای کاهش ریسک کسب و کار است.

   49,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد