به دلیل تغییراتی که در سایت انجام می شود تا اطلاع ثانوی قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.
 • ورود
  ورود
 • عضویت
 • سبد خرید
  تکمیل سفارش
  جمع کل سفارش:
   قانون های خلاقیت
   در شوخی، هنر و علم

   300,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   دی ان ای نوآور
   تسلط بر پنج مهارت نوآوران مرزشکن

   The Innovator’s DNA

   138,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خودباوری در خلاقیت

   با شنیدن کلمة «خلاقیت» به چه فکر می‌کنید؟

   260,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   روش‌های پرورش و برانگیختن خلاقیت

   68,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت و نوآوری

   35,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   شکارچی ایده

   روش کشف و وقوع بهترین ایده

   110,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت در کسب و کار
   برطرف کردن موانع نامرئی

   60,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   آموزش کاربردی خلاقیت و حل خلاق مسائل

   کتاب حاضر را می‌توان ماخذی جامع برای تدریس فرآیند حل خلاق مسائل اسبورن - پارنز دانست. سطح مطالب دارای پیچیدگی زیادی نمی‌باشد و به سهولت می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. کتاب مزبور پایه فرآیند اسبورن – پارنز است، مطالب مهم دیگر آن یعنی تشریح جامع روش یورش فکری و سوالات ایده‌برانگیز، اساس بسیاری از پژوهش‌های بعدی در زمینه‌های مختلف خلاقیت بوده است.

   95,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نوآوری

   از مجموعه 30 جلدی راهنمای جیبی مدیران هر مدیر در هر سطحی، در برهه ای از زمان با مسائل و اولویت هایی روبه رو می شود: در مقطعی، انگیزش کارکنان در اولویت برنامه های او قرار می‌گیرد؛ در زمانی دیگر، باید به تعدیل نیرو با کمترین عوارض و پیامدها برای کارکنان و سازمان همت گمارد ؛ در برهه ای دیگر، باید به اصلاح فرایندها و ساختارهای سازمانی بپردازد؛ شاید روزی ناچار باشد در میان مدیران ارشد یا برای یک مشتری تاثیرگذار، یک سخنرانی داشته باشد یا گزارشی مکتوب از عملکرد خود و واحد متبوعش بنگارد. البته هر مدیری به مجموعه ای از مهارت های عمومی تر نظیر مهارت‌های رهبری نیروی انسانی، مدیریت عملکرد، ارتقای نوآوری و خلاقیت خود و نیروی انسانی متبوع، تیم‌سازی و ایجاد روحیه کار گروهی، مدیریت تغییر و ... نیز نیاز دارد. شکی نیست که مدیران به اقتضای کار خود، هرگز زمان کافی نخواهند داشت که در دوره های آموزشی رسمی تمام این مباحث را بیاموزند یا آن قدر بخت یارشان نیست که میان انبوه کتاب ها و منابع حجیم و نگاشته شده با زبانی آکادمیک، منبعی کم حجم اما مفید و کاربردی برای ارتقای مهارت های عمومی خود و نیز برای حل مسائل مقطعی بیابند. از این رو، سازمان مدیریت صنعتی بر آن شد تا به انتشار مجموعه ای 30 جلدی و جامع بپردازد که به نوعی بتواند نقش مشاور و دایره المعارف مدیران را در ارتقای مهارت‌های عمومی و تخصصی آنها و نیز کمک به حل مسائل اولویت دار بازی کند؛ مشاوری بی‌ادعا ، کم خرج و جامع. این مجموعه که ترجمه مجموعه کتاب های جیبی انتشارات HRD و از معتبرترین کتاب های نوع خود در سرتاسر جهان است، به گونه‌ای تدوین شده است که بیشترین موضوعات ممکن را در دانش مدیریت پوشش دهد. یکی از 15 عنوان چاپ شده کتاب «نوآوری» است. 15 عنوان دیگر از این مجموعه، به زودی لباس طبع به خود خواهند گرفت.

   40,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هنر چانه‌زنی

   75,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   کتاب تصمیم‌گیری
   (الگوهایی برای بهتر فکر کردن)

   49,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   قهرمان درونت را کشف کن

   119,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   از ایده تا مشتری

   چگونه ایده های خود را به پول تبدیل کنیم.

   70,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   تجسم خلاق به زبان آدمیزاد

   همه چیز را آسان تر کنید......

   160,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هنر مسئله‌های آها

   THE ART OF AHA PUZZLES

   70,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت و یادگیری راهبردها

   90,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   منش خلاق (اسباب بزرگی)

   115,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   بینش خلاق

   80,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هنر نوآوری
   درس‌های از خلاقیت در ساخت محصولات جهانی

   * دهگانه‌ی نوآوری * هفت راز برای توفان مغزی بهتر * بسازید تا بیاموزید

   95,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   40 اصل شاه‌کلیدهای TRIZ‌ برای نوآوری

   می‏‌توانید بنشینید و سال‏‌ها امیدوارانه صبر کنید تا جرقه‏ای در ذهن‏تان زده شود. یا اینکه با استفاده از این 40 اصل، مساله‏‌تان را طی 15 دقیقه حل کنید Genrich Altshuller» مبدع «TRIZاین کتاب بر یکی از کشف‏‌های انقلابی آلتشولر تمرکز دارد. 40 اصل ابداعی فراگیر، که برای پیچیده‌‏ترین مساله‏‌های مهندسان، مخترعان و دیگر دست‏اندرکاران حل مساله، راه‏‌حل ارائه می‌‏کند. در این کتاب، مثال‏‌های قابل فهم و ساده بسیاری از این اصل‌‏ها آورده شده است. مطالعه این کتاب را به‏‌عنوان یک منبع مهم و ارزشمند به کسانی که می‏‌خواهند با رویکرد TRIZ آشنا شوند و آن‌ها که از آن استفاده می‌‏کنند، شدیداً توصیه می‏کنم.« دکتر James Kowalick بنیان‏گذار مؤسسه تحول رهبری (RLI) و استاد Institute of TechnologyCalifornia TRIZ می‌‏تواند در مسیری نظام‏‌مند به انجام نوآوری‏‌ها کمک کند و سازمان‏‌ها و افراد را در رسیدن به بیشترین توانمندی‏‌ها و لیاقت‏‌هایشان راهنمایی نماید.« Daniel Burrusمؤسسه Burrus Research Associates, Inc.

   150,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مهندسی خلاقیت TRIZ

   همواره خلاقیت، نوآوری، ابداع و حل مسأله از موضوعات بسیار مهم جوامع بشری بوده و در دنیای کنونی با توجه به رشد و توسعه فزاینده علوم و فناوری اهمیت آن دوچندان گشته است. لذا کتاب حاضر مباحث کلیدی پیرامون مهندسی خلاقیت TREZ را به‏عنوان یکی از تکنیک‌‏ها و متدولوژی‌‏های پیشرفته خلاقیت و نوآوری مورد بحث قرار داده و ابزارهای متنوع این دانش جدید را با نمونه‏‌های بسیار ساده معرفی می‏نماید.

   48,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نوآوری بستر پیروزی

   28,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نهادی کردن نوآوری در سازمان

   29,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نوآوری باز

   امروزه دوره پژوهش و توسعه درونی و متمرکز در بسیاری از صنایع به پایان رسیده است.دانش مفید در بسیاری صنایع فراگیر است و باید ایده‌ها را زود به کار گرفت مبادا که از دست بروند.عواملی از این دست ،پارادایم نوین نوآوری باز را بنیان نهادند که در کنار پژوهش و توسعه درونی به پیشباز دانش و ایده‌های بیرونی می‌رود و به دیگر شرکت‌ها هم اجازه می‌دهد از ایده‌های درونی بی‌استفاده مانده بهره‌مند شوند.این رویکرد،به ارزش‌آفرینی و تصاحب‌بخشی از آن ارزش راه‌هایی نوین می‌گشاید و هم‌زمان چالش‌هایی تازه نیز در پی دارد.شرکت‌ها برای افزایش شانس پیروزی خود در کارزار نوآوری چاره‌ای جز پیروی از رویکردی بازتر به نوآوری ندارند. هنری چسبرو به خاطر نگارش این کتاب به عنوان یکی از پنجاه نوآور برتر آمریکا برگزیده شد و مجله نامدار ((راهبرد+کسب‌و‌کار)) و ((انجمن خلاقیت و نوآوری اروپا)) این کتاب را بهترین کتاب نوآوری سال نامیدند. کتاب ((نوآوری باز))برای تمامی مدیران شرکت‌های تولیدی و خدماتی،سیاست‌گذاران علم و فناوری و دانشجویان و اساتید رشته‌های مدیریت(به ویژه مدیریت فناوری)و مهندسی صنایع بسیار ارزشمند است.

   140,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت نوآوری
   جلد اول

   یکپارچه‌سازی تغییرات فناورانه، بازار و سازمان

   220,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هنرمندانه بقاپید

   10 چیزی که هیچ کس درباره‌ی خلاق بودن به شما نخواهد گفت. خلاقیت چگونه به وجود می‌آید؟ هر هنرمندی می‌پرسد: «ایده ات را از کجا آوردی؟» هنرمند صادق پاسخ می دهد: «آن را دزدیدم».

   30,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   ایده عالی مستدام

   260,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   62 تمرین خلاقیت

   بهره گیری هرچه بیشتر از پتانسیل خلاقیت‌تان

   35,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هوش و خلاقیت
   تاریخچه، نظریه‌ها و رویکردها

   40,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نظام نوآوری

   170,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   کار آفرینی 101 تکنیک حل خلاق مسئله

   یکی از راه‌های اصلی ای که افراد و گروه‌ها می‌توانند خلاقیت خود را بهبود بخشند فراگیری فرآیندهای خلاقیت، تکنیک‌هایی که از شم ذاتی و توانایی‌های خلاق بهره بگیرد، تکنیک‌هایی که این توانمندی‌ها را به سمت خلق محصولات یا خدمات جدید یا پیشرفته بکشاند، یا فرآیندهای سازمانی کارسازتر و کارآمدتر خلق کند، است. کتاب حاضر ابتدا مدل اصلی حل خلاق مسئله (CPS) را شرح داده و سپس به معرفی و توضیح 101 تکنیک برای آزادسازی خلاقیت فردی و گروهی می‌پردازد.

   تماس برای اطلاع از موجودی
   خلاقیت
   استعدادها و مهارتهای خلاقیت و راههای آزمون و پرورش آنها

   بنیاد آموزش خلاقیت افتخار دارد سومین کتاب از مجموعه کلاسیک خود را که بر فعالیت های پژوهش و توسعه عمده با آثار و پیامدهای گسترده در مطالعات خلاقیت تاکید دارد، ارائه نماید. کتاب حاضر که توسط دکتر ئی.پال تورنس، یکی از معروفترین افرادی که نامشان با ترویج خلاقیت مرتبط است تالیف گردیده است، برای کلیه کسانی که علاقمند به درک و پژوهش خلاقیت بالقوه خود و دیگران هستند تهیه شده است و نه تنها برای مربیان و دانش آموزان، استادان و دانشجویان، که برای پدران و مادران، مدیران اجرائی و سایر مسئولین در هر نوع سازمانی در جامعه ما، مرجع ذیقیمتی است.

   115,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   شکوفایی خلاقیت

   کتاب شکوفائی خلاقیت کودکان حاوی تعداد زیادی تمرین و روشهای واقعی و علمی است که می تواند به والدین یا مربیان کمک کند تا خلاقیت را در منزل و مدرسه زنده نگه دارند. این کتاب که مملو از لطیفه ها و مصاحبه ها ومطالب درباره دوران کودکی بعضی از مشهورترین موسیقیدانها، نویسندگان و هنرمندان می باشد، به صورت یک کار تحقیقی بر اساس آخرین دستاوردها در آمده است و مطمئنا مورد استقبال بزرگسالانی قرار خواهد گرفت که مایلند کودکان را یاری دهند تا بتوانند تا سر حد امکان شاد، سالم و خلاق بوده و به حد اعلای پیشرفت نایل آیند.

   85,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   برانگیختن نبوغ کودکان در کلاس درس

   امید این است که کتاب برانگیختن نبوغ کودکان در کلاس درس انگیزه جدیدی برای مربیان فراهم آورد که نبوغ درونی دانش‌آموزان و شادی یادگیری را به اولویت‌های مهم هزاره جدید تبدیل کنند.پس از آنکه خواننده، مطالعه‌ی این کتاب را آغاز می‌کند، برایش روشن خواهد شد که واژه‌ی نابغه را به شکلی که دقیقا‍ با کلمات خلاقیت، پویایی و انرژی، پتانسیل و شادی آموختن همراه است به کار برد.

   45,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت کاربردی برای نوجوانان و بزرگسالان

   دانش آموزانی که مایل‌اند استعدادهای خود را به بهترین وجه پرورش دهند، برای حل مسایلی که آن‌ها را به سهولت رها نمی‌کند.

   55,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   اصول بنیادی خرد

   این کتاب یک کتاب درسی درباره‌ی این مطلب که چگونه زندگی خود را اداره کنید نیست، اگرچه گاهی ممکن است آن را این‌گونه تفسیر کرد . این کتاب با این هدف که به عنوان یک واحد درسی درباره‌ی خرد به کار رود نوشته شده است. اگر قصد دارید قدری با خردتر شوید، ممکن است زندگی خود را بهتر اداره کنید. هدف این کتاب این نیست که به شما پاسخ‌های آماده به مسایل، مشکل‌ها و سردرگمی‌ها بدهد. کتاب درباره‌ی عقل است که به شما کمک می‌کند از مشکلات، اگر مشکلی دارید، رهایی یابید یا اگر مشکلی ندارید خود را با شرایط وفق دهید.

   89,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   آینده مدیریت

   مدیریت کهنه شده است. فرسودگی مدیریت برای همه‌ی ما هزینه دارد. ما نیاز به «نوآوری مدیریت» داریم. تنها راه ایجاد سازمانی برازنده آینده، ساختن سازمانی برازنده انسان است.

   69,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد