به دلیل تغییراتی که در سایت انجام می شود تا اطلاع ثانوی قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.
 • ورود
  ورود
 • عضویت
 • سبد خرید
  تکمیل سفارش
  جمع کل سفارش:
   قانون های خلاقیت
   در شوخی، هنر و علم

   300,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خودباوری در خلاقیت

   با شنیدن کلمة «خلاقیت» به چه فکر می‌کنید؟

   260,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   روش‌های پرورش و برانگیختن خلاقیت

   68,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت و نوآوری

   35,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت در کسب و کار
   برطرف کردن موانع نامرئی

   60,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   آموزش کاربردی خلاقیت و حل خلاق مسائل

   کتاب حاضر را می‌توان ماخذی جامع برای تدریس فرآیند حل خلاق مسائل اسبورن - پارنز دانست. سطح مطالب دارای پیچیدگی زیادی نمی‌باشد و به سهولت می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. کتاب مزبور پایه فرآیند اسبورن – پارنز است، مطالب مهم دیگر آن یعنی تشریح جامع روش یورش فکری و سوالات ایده‌برانگیز، اساس بسیاری از پژوهش‌های بعدی در زمینه‌های مختلف خلاقیت بوده است.

   95,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   تجسم خلاق به زبان آدمیزاد

   همه چیز را آسان تر کنید......

   160,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هنر مسئله‌های آها

   THE ART OF AHA PUZZLES

   70,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت و یادگیری راهبردها

   90,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   منش خلاق (اسباب بزرگی)

   115,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   بینش خلاق

   80,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مهندسی خلاقیت TRIZ

   همواره خلاقیت، نوآوری، ابداع و حل مسأله از موضوعات بسیار مهم جوامع بشری بوده و در دنیای کنونی با توجه به رشد و توسعه فزاینده علوم و فناوری اهمیت آن دوچندان گشته است. لذا کتاب حاضر مباحث کلیدی پیرامون مهندسی خلاقیت TREZ را به‏عنوان یکی از تکنیک‌‏ها و متدولوژی‌‏های پیشرفته خلاقیت و نوآوری مورد بحث قرار داده و ابزارهای متنوع این دانش جدید را با نمونه‏‌های بسیار ساده معرفی می‏نماید.

   48,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   62 تمرین خلاقیت

   بهره گیری هرچه بیشتر از پتانسیل خلاقیت‌تان

   35,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هوش و خلاقیت
   تاریخچه، نظریه‌ها و رویکردها

   40,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   کار آفرینی 101 تکنیک حل خلاق مسئله

   یکی از راه‌های اصلی ای که افراد و گروه‌ها می‌توانند خلاقیت خود را بهبود بخشند فراگیری فرآیندهای خلاقیت، تکنیک‌هایی که از شم ذاتی و توانایی‌های خلاق بهره بگیرد، تکنیک‌هایی که این توانمندی‌ها را به سمت خلق محصولات یا خدمات جدید یا پیشرفته بکشاند، یا فرآیندهای سازمانی کارسازتر و کارآمدتر خلق کند، است. کتاب حاضر ابتدا مدل اصلی حل خلاق مسئله (CPS) را شرح داده و سپس به معرفی و توضیح 101 تکنیک برای آزادسازی خلاقیت فردی و گروهی می‌پردازد.

   تماس برای اطلاع از موجودی
   خلاقیت
   استعدادها و مهارتهای خلاقیت و راههای آزمون و پرورش آنها

   بنیاد آموزش خلاقیت افتخار دارد سومین کتاب از مجموعه کلاسیک خود را که بر فعالیت های پژوهش و توسعه عمده با آثار و پیامدهای گسترده در مطالعات خلاقیت تاکید دارد، ارائه نماید. کتاب حاضر که توسط دکتر ئی.پال تورنس، یکی از معروفترین افرادی که نامشان با ترویج خلاقیت مرتبط است تالیف گردیده است، برای کلیه کسانی که علاقمند به درک و پژوهش خلاقیت بالقوه خود و دیگران هستند تهیه شده است و نه تنها برای مربیان و دانش آموزان، استادان و دانشجویان، که برای پدران و مادران، مدیران اجرائی و سایر مسئولین در هر نوع سازمانی در جامعه ما، مرجع ذیقیمتی است.

   115,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   شکوفایی خلاقیت

   کتاب شکوفائی خلاقیت کودکان حاوی تعداد زیادی تمرین و روشهای واقعی و علمی است که می تواند به والدین یا مربیان کمک کند تا خلاقیت را در منزل و مدرسه زنده نگه دارند. این کتاب که مملو از لطیفه ها و مصاحبه ها ومطالب درباره دوران کودکی بعضی از مشهورترین موسیقیدانها، نویسندگان و هنرمندان می باشد، به صورت یک کار تحقیقی بر اساس آخرین دستاوردها در آمده است و مطمئنا مورد استقبال بزرگسالانی قرار خواهد گرفت که مایلند کودکان را یاری دهند تا بتوانند تا سر حد امکان شاد، سالم و خلاق بوده و به حد اعلای پیشرفت نایل آیند.

   85,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   برانگیختن نبوغ کودکان در کلاس درس

   امید این است که کتاب برانگیختن نبوغ کودکان در کلاس درس انگیزه جدیدی برای مربیان فراهم آورد که نبوغ درونی دانش‌آموزان و شادی یادگیری را به اولویت‌های مهم هزاره جدید تبدیل کنند.پس از آنکه خواننده، مطالعه‌ی این کتاب را آغاز می‌کند، برایش روشن خواهد شد که واژه‌ی نابغه را به شکلی که دقیقا‍ با کلمات خلاقیت، پویایی و انرژی، پتانسیل و شادی آموختن همراه است به کار برد.

   45,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   خلاقیت کاربردی برای نوجوانان و بزرگسالان

   دانش آموزانی که مایل‌اند استعدادهای خود را به بهترین وجه پرورش دهند، برای حل مسایلی که آن‌ها را به سهولت رها نمی‌کند.

   55,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   اصول بنیادی خرد

   این کتاب یک کتاب درسی درباره‌ی این مطلب که چگونه زندگی خود را اداره کنید نیست، اگرچه گاهی ممکن است آن را این‌گونه تفسیر کرد . این کتاب با این هدف که به عنوان یک واحد درسی درباره‌ی خرد به کار رود نوشته شده است. اگر قصد دارید قدری با خردتر شوید، ممکن است زندگی خود را بهتر اداره کنید. هدف این کتاب این نیست که به شما پاسخ‌های آماده به مسایل، مشکل‌ها و سردرگمی‌ها بدهد. کتاب درباره‌ی عقل است که به شما کمک می‌کند از مشکلات، اگر مشکلی دارید، رهایی یابید یا اگر مشکلی ندارید خود را با شرایط وفق دهید.

   89,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد