به دلیل تغییراتی که در سایت انجام می شود تا اطلاع ثانوی قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.
 • ورود
  ورود
 • عضویت
 • سبد خرید
  تکمیل سفارش
  جمع کل سفارش:
   دی ان ای نوآور
   تسلط بر پنج مهارت نوآوران مرزشکن

   The Innovator’s DNA

   138,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نوآوری

   از مجموعه 30 جلدی راهنمای جیبی مدیران هر مدیر در هر سطحی، در برهه ای از زمان با مسائل و اولویت هایی روبه رو می شود: در مقطعی، انگیزش کارکنان در اولویت برنامه های او قرار می‌گیرد؛ در زمانی دیگر، باید به تعدیل نیرو با کمترین عوارض و پیامدها برای کارکنان و سازمان همت گمارد ؛ در برهه ای دیگر، باید به اصلاح فرایندها و ساختارهای سازمانی بپردازد؛ شاید روزی ناچار باشد در میان مدیران ارشد یا برای یک مشتری تاثیرگذار، یک سخنرانی داشته باشد یا گزارشی مکتوب از عملکرد خود و واحد متبوعش بنگارد. البته هر مدیری به مجموعه ای از مهارت های عمومی تر نظیر مهارت‌های رهبری نیروی انسانی، مدیریت عملکرد، ارتقای نوآوری و خلاقیت خود و نیروی انسانی متبوع، تیم‌سازی و ایجاد روحیه کار گروهی، مدیریت تغییر و ... نیز نیاز دارد. شکی نیست که مدیران به اقتضای کار خود، هرگز زمان کافی نخواهند داشت که در دوره های آموزشی رسمی تمام این مباحث را بیاموزند یا آن قدر بخت یارشان نیست که میان انبوه کتاب ها و منابع حجیم و نگاشته شده با زبانی آکادمیک، منبعی کم حجم اما مفید و کاربردی برای ارتقای مهارت های عمومی خود و نیز برای حل مسائل مقطعی بیابند. از این رو، سازمان مدیریت صنعتی بر آن شد تا به انتشار مجموعه ای 30 جلدی و جامع بپردازد که به نوعی بتواند نقش مشاور و دایره المعارف مدیران را در ارتقای مهارت‌های عمومی و تخصصی آنها و نیز کمک به حل مسائل اولویت دار بازی کند؛ مشاوری بی‌ادعا ، کم خرج و جامع. این مجموعه که ترجمه مجموعه کتاب های جیبی انتشارات HRD و از معتبرترین کتاب های نوع خود در سرتاسر جهان است، به گونه‌ای تدوین شده است که بیشترین موضوعات ممکن را در دانش مدیریت پوشش دهد. یکی از 15 عنوان چاپ شده کتاب «نوآوری» است. 15 عنوان دیگر از این مجموعه، به زودی لباس طبع به خود خواهند گرفت.

   40,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   هنر نوآوری
   درس‌های از خلاقیت در ساخت محصولات جهانی

   * دهگانه‌ی نوآوری * هفت راز برای توفان مغزی بهتر * بسازید تا بیاموزید

   95,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   40 اصل شاه‌کلیدهای TRIZ‌ برای نوآوری

   می‏‌توانید بنشینید و سال‏‌ها امیدوارانه صبر کنید تا جرقه‏ای در ذهن‏تان زده شود. یا اینکه با استفاده از این 40 اصل، مساله‏‌تان را طی 15 دقیقه حل کنید Genrich Altshuller» مبدع «TRIZاین کتاب بر یکی از کشف‏‌های انقلابی آلتشولر تمرکز دارد. 40 اصل ابداعی فراگیر، که برای پیچیده‌‏ترین مساله‏‌های مهندسان، مخترعان و دیگر دست‏اندرکاران حل مساله، راه‏‌حل ارائه می‌‏کند. در این کتاب، مثال‏‌های قابل فهم و ساده بسیاری از این اصل‌‏ها آورده شده است. مطالعه این کتاب را به‏‌عنوان یک منبع مهم و ارزشمند به کسانی که می‏‌خواهند با رویکرد TRIZ آشنا شوند و آن‌ها که از آن استفاده می‌‏کنند، شدیداً توصیه می‏کنم.« دکتر James Kowalick بنیان‏گذار مؤسسه تحول رهبری (RLI) و استاد Institute of TechnologyCalifornia TRIZ می‌‏تواند در مسیری نظام‏‌مند به انجام نوآوری‏‌ها کمک کند و سازمان‏‌ها و افراد را در رسیدن به بیشترین توانمندی‏‌ها و لیاقت‏‌هایشان راهنمایی نماید.« Daniel Burrusمؤسسه Burrus Research Associates, Inc.

   150,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نوآوری بستر پیروزی

   28,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نهادی کردن نوآوری در سازمان

   29,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نوآوری باز

   امروزه دوره پژوهش و توسعه درونی و متمرکز در بسیاری از صنایع به پایان رسیده است.دانش مفید در بسیاری صنایع فراگیر است و باید ایده‌ها را زود به کار گرفت مبادا که از دست بروند.عواملی از این دست ،پارادایم نوین نوآوری باز را بنیان نهادند که در کنار پژوهش و توسعه درونی به پیشباز دانش و ایده‌های بیرونی می‌رود و به دیگر شرکت‌ها هم اجازه می‌دهد از ایده‌های درونی بی‌استفاده مانده بهره‌مند شوند.این رویکرد،به ارزش‌آفرینی و تصاحب‌بخشی از آن ارزش راه‌هایی نوین می‌گشاید و هم‌زمان چالش‌هایی تازه نیز در پی دارد.شرکت‌ها برای افزایش شانس پیروزی خود در کارزار نوآوری چاره‌ای جز پیروی از رویکردی بازتر به نوآوری ندارند. هنری چسبرو به خاطر نگارش این کتاب به عنوان یکی از پنجاه نوآور برتر آمریکا برگزیده شد و مجله نامدار ((راهبرد+کسب‌و‌کار)) و ((انجمن خلاقیت و نوآوری اروپا)) این کتاب را بهترین کتاب نوآوری سال نامیدند. کتاب ((نوآوری باز))برای تمامی مدیران شرکت‌های تولیدی و خدماتی،سیاست‌گذاران علم و فناوری و دانشجویان و اساتید رشته‌های مدیریت(به ویژه مدیریت فناوری)و مهندسی صنایع بسیار ارزشمند است.

   140,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   مدیریت نوآوری
   جلد اول

   یکپارچه‌سازی تغییرات فناورانه، بازار و سازمان

   220,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   نظام نوآوری

   170,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد
   آینده مدیریت

   مدیریت کهنه شده است. فرسودگی مدیریت برای همه‌ی ما هزینه دارد. ما نیاز به «نوآوری مدیریت» داریم. تنها راه ایجاد سازمانی برازنده آینده، ساختن سازمانی برازنده انسان است.

   69,000ریال
   اضــافه به ســبد خریـد